trasa | ||
---|---|---|
zastávka | čas | |
Sídliště Radotín | 13:35 | |
Otínská | 13:36 | |
Nádraží Radotín | 13:39 | |
U Jankovky | 13:40 | |
Vrážská | 13:41 | |
Přeštínská | 13:42 | |
Zahradnictví | 13:43 | |
Závodiště Chuchle | 13:44 | |
Radotínská | 13:45 | |
Starolázeňská | 13:47 | |
Malá Chuchle | 13:49 | |
Lihovar | 13:53 | |
Smíchovské nádraží | 14:00 |
Dopravce: Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost