trasa | ||
---|---|---|
zastávka | čas | |
Sídliště Radotín | 12:35 | |
Otínská | 12:36 | |
Nádraží Radotín | 12:39 | |
U Jankovky | 12:40 | |
Vrážská | 12:41 | |
Přeštínská | 12:42 | |
Zahradnictví | 12:43 | |
Závodiště Chuchle | 12:44 | |
Radotínská | 12:45 | |
Starolázeňská | 12:47 | |
Malá Chuchle | 12:49 | |
Lihovar | 12:53 | |
Smíchovské nádraží | 13:10 |
Dopravce: Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost