trasa | ||
---|---|---|
zastávka | čas | |
Smíchovské nádraží | 13:25 | |
Lihovar | 13:27 | |
Malá Chuchle | 13:30 | |
Dostihová | 13:32 | |
Lahovičky | 13:34 | |
Lahovice | 13:36 | |
Zbraslavské náměstí | 13:39 | |
Žabovřeská | 13:41 | |
Kostrounek | 13:42 | |
Peluněk | 13:44 | |
Pod Kyjovem | 13:45 | |
U Kapličky | 13:47 | |
Škola Lipence | 13:48 | |
Lipence | 13:53 |
Dopravce: Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost