trasa | ||
---|---|---|
zastávka | čas | |
Smíchovské nádraží | 12:40 | |
Lihovar | 12:42 | |
Malá Chuchle | 12:45 | |
Dostihová | 12:47 | |
Lahovičky | 12:49 | |
Lahovice | 12:51 | |
Zbraslavské náměstí | 12:54 | |
Žabovřeská | 12:56 | |
Kostrounek | 12:57 | |
Peluněk | 12:59 | |
Pod Kyjovem | 13:00 | |
U Kapličky | 13:02 | |
Škola Lipence | 13:03 | |
Lipence | 13:23 |
Dopravce: Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost