trasa | ||
---|---|---|
zastávka | čas | |
Holyně | 17:44 | |
Pod Mezí | 17:45 | |
Za Farou | 17:49 | |
Slivenec | 17:50 | |
K Holyni | 17:51 | |
Opálová | 17:52 | |
Nový Slivenec | 17:54 | |
Štěpařská | 17:56 | |
Klukovice | 17:57 | |
Grussova | 17:58 | |
Poliklinika Barrandov | 17:59 | |
Chaplinovo náměstí | 18:00 | |
Högerova | 18:01 | |
Slavínského | 18:02 | |
Filmové ateliéry | 18:05 |
Dopravce: Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost