trasa | ||
---|---|---|
zastávka | čas | |
Holyně | 14:44 | |
Pod Mezí | 14:45 | |
Za Farou | 14:49 | |
Slivenec | 14:50 | |
K Holyni | 14:51 | |
Opálová | 14:52 | |
Nový Slivenec | 14:54 | |
Štěpařská | 14:56 | |
Klukovice | 14:57 | |
Grussova | 14:58 | |
Poliklinika Barrandov | 14:59 | |
Chaplinovo náměstí | 15:00 | |
Högerova | 15:01 | |
Slavínského | 15:02 | |
Filmové ateliéry | 15:05 |
Dopravce: Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost