trasa | ||
---|---|---|
zastávka | čas | |
Filmové ateliéry | 12:35 | |
Slavínského | 12:36 | |
Högerova | 12:38 | |
Chaplinovo náměstí | 12:39 | |
Poliklinika Barrandov | 12:40 | |
Grussova | 12:41 | |
Klukovice | 12:42 | |
Štěpařská | 12:44 | |
Nový Slivenec | 12:46 | |
V Remízku | 12:46 | |
Smaragdová | 12:47 | |
Návětrná | 12:49 | |
K Holyni | 12:50 | |
Slivenec | 12:51 | |
Za Farou | 12:52 | |
Pod Mezí | 12:55 | |
Holyně | 13:43 |
Dopravce: Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost