trasa | ||
---|---|---|
zastávka | čas | |
Holyně | 14:14 | |
Pod Mezí | 14:15 | |
Za Farou | 14:19 | |
Slivenec | 14:20 | |
K Holyni | 14:21 | |
Opálová | 14:22 | |
Nový Slivenec | 14:24 | |
Štěpařská | 14:26 | |
Klukovice | 14:27 | |
Grussova | 14:28 | |
Poliklinika Barrandov | 14:29 | |
Chaplinovo náměstí | 14:30 | |
Högerova | 14:31 | |
Slavínského | 14:32 | |
Filmové ateliéry | 14:35 |
Dopravce: Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost