trasa | ||
---|---|---|
zastávka | čas | |
Velká Ohrada | 15:47 | |
Červeňanského | 15:48 | |
Píškova | 15:49 | |
Amforová | 15:51 | |
Luka | 15:53 | |
Vackova | 15:54 | |
Stodůlky | 15:56 | |
Lýskova | 15:57 | |
Bavorská | 15:58 | |
Bílý Beránek | 15:59 | |
Slánská | 16:02 | |
Bazovského | 16:03 | |
Za Slánskou silnicí | 16:05 | |
Radnice Řepy | 16:06 | |
Reinerova | 16:08 | |
Jiviny | 16:10 | |
Staré náměstí | 16:11 | |
Nádraží Ruzyně | 16:13 | |
Ciolkovského | 16:14 | |
Sídliště Na Dědině | 16:15 | |
Vlastina | 16:16 | |
Divoká Šárka | 16:18 | |
Nad Džbánem | 16:20 | |
Nádraží Veleslavín | 16:27 |
Dopravce: Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost