trasa | ||
---|---|---|
zastávka | čas | |
Velká Ohrada | 08:39 | |
Červeňanského | 08:40 | |
Píškova | 08:41 | |
Amforová | 08:43 | |
Luka | 08:45 | |
Vackova | 08:46 | |
Stodůlky | 08:48 | |
Lýskova | 08:49 | |
Bavorská | 08:50 | |
Bílý Beránek | 08:51 | |
Slánská | 08:54 | |
Bazovského | 08:55 | |
Za Slánskou silnicí | 08:57 | |
Radnice Řepy | 08:58 | |
Reinerova | 09:00 | |
Jiviny | 09:02 | |
Staré náměstí | 09:03 | |
Nádraží Ruzyně | 09:05 | |
Ciolkovského | 09:06 | |
Sídliště Na Dědině | 09:07 | |
Vlastina | 09:08 | |
Divoká Šárka | 09:10 | |
Nad Džbánem | 09:12 | |
Nádraží Veleslavín | 09:17 |
Dopravce: Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost