trasa | ||
---|---|---|
zastávka | čas | |
Nádraží Veleslavín | 21:57 | |
Nad Džbánem | 21:58 | |
Divoká Šárka | 22:01 | |
Vlastina | 22:03 | |
Sídliště Na Dědině | 22:04 | |
Ciolkovského | 22:05 | |
Nádraží Ruzyně | 22:06 | |
Staré náměstí | 22:07 | |
Jiviny | 22:08 | |
Reinerova | 22:10 | |
Radnice Řepy | 22:11 | |
Za Slánskou silnicí | 22:12 | |
Bazovského | 22:13 | |
Slánská | 22:15 | |
Bílý Beránek | 22:17 | |
Bavorská | 22:18 | |
Lýskova | 22:19 | |
Stodůlky | 22:20 | |
Vackova | 22:22 | |
Luka | 22:23 | |
Amforová | 22:24 | |
Píškova | 22:26 | |
Červeňanského | 22:27 | |
Ohradské náměstí | 22:28 | |
Velká Ohrada | 22:30 |
Dopravce: Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost