trasa | ||
---|---|---|
zastávka | čas | |
Nové Vokovice | 10:58 | |
Na Pastvinách | 10:58 | |
Nádraží Veleslavín | 11:02 | |
Nad Džbánem | 11:03 | |
Divoká Šárka | 11:06 | |
Vlastina | 11:08 | |
Sídliště Na Dědině | 11:09 | |
Ciolkovského | 11:10 | |
Nádraží Ruzyně | 11:11 | |
Staré náměstí | 11:12 | |
Jiviny | 11:13 | |
Reinerova | 11:15 | |
Radnice Řepy | 11:16 | |
Za Slánskou silnicí | 11:18 | |
Bazovského | 11:19 | |
Slánská | 11:21 | |
Bílý Beránek | 11:23 | |
Bavorská | 11:25 | |
Lýskova | 11:26 | |
Stodůlky | 11:28 | |
Vackova | 11:30 | |
Luka | 11:32 | |
Amforová | 11:33 | |
Píškova | 11:35 | |
Červeňanského | 11:36 | |
Ohradské náměstí | 11:37 | |
Velká Ohrada | 11:47 |
Dopravce: Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost