jízdní řády
-
Pražská integrovaná doprava
189
Kačerov - Sídliště Lhotka
trasa
zastávka
čas
Kačerov
00:37
vystoupit »
Nemocnice Krč
00:39
vystoupit »
Zálesí
00:41
vystoupit »
Sídliště Krč
00:42
vystoupit »
Tempo
00:43
vystoupit »
Nové dvory
00:44
vystoupit »
Cílkova
00:45
vystoupit »
Lhotecký les
00:46
vystoupit »
Sídliště Lhotka
00:49
vystoupit »
Dopravce:
Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost
aplikace
©
Severák
2017-18 | data ©
Dopravní podnik hl. m. Prahy a.s.