jízdní řády
-
Pražská integrovaná doprava
215
Sídliště Libuš - Kačerov
trasa
zastávka
čas
Sídliště Libuš
15:56
vystoupit »
Pavlíkova
15:57
vystoupit »
Přírodní
15:58
vystoupit »
Chýnovská
15:59
vystoupit »
Tempo
16:01
vystoupit »
Sídliště Krč
16:02
vystoupit »
Zálesí
16:03
vystoupit »
Nemocnice Krč
16:05
vystoupit »
Kačerov
16:12
vystoupit »
Dopravce:
Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost
aplikace
©
Severák
2017-18 | data ©
Dopravní podnik hl. m. Prahy a.s.