jízdní řády
-
Pražská integrovaná doprava
215
Kačerov - Sídliště Libuš
trasa
zastávka
čas
Kačerov
07:48
vystoupit »
Nemocnice Krč
07:51
vystoupit »
Zálesí
07:53
vystoupit »
Sídliště Krč
07:54
vystoupit »
Tempo
07:55
vystoupit »
Nové dvory
07:56
vystoupit »
Přírodní
07:57
vystoupit »
Pavlíkova
07:58
vystoupit »
Sídliště Libuš
08:02
vystoupit »
Dopravce:
Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost
aplikace
©
Severák
2017-18 | data ©
Dopravní podnik hl. m. Prahy a.s.