trasa | ||
---|---|---|
zastávka | čas | |
Staroměstská | 19:29 | |
Právnická fakulta | 19:30 | |
Nemocnice Na Františku | 19:32 | |
Dlouhá třída | 19:34 | |
Náměstí Republiky | 19:36 | |
Bílá labuť | 19:38 | |
Florenc | 19:40 | |
Pernerova | 19:41 | |
U Památníku | 19:43 | |
Tachovské náměstí | 19:44 | |
Černínova | 19:46 | |
Ohrada | 19:47 | |
Ohrada | 19:52 |
Dopravce: Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost