trasa | ||
---|---|---|
zastávka | čas | |
Staroměstská | 20:04 | |
Právnická fakulta | 20:05 | |
Nemocnice Na Františku | 20:07 | |
Dlouhá třída | 20:09 | |
Náměstí Republiky | 20:11 | |
Bílá labuť | 20:13 | |
Florenc | 20:15 | |
Pernerova | 20:16 | |
U Památníku | 20:18 | |
Tachovské náměstí | 20:19 | |
Černínova | 20:21 | |
Ohrada | 20:25 |
Dopravce: Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost