trasa | ||
---|---|---|
zastávka | čas | |
Ohrada | 07:38 | |
Ohrada | 07:40 | |
Černínova | 07:41 | |
Tachovské náměstí | 07:43 | |
U Památníku | 07:45 | |
Pernerova | 07:46 | |
Florenc | 07:48 | |
Bílá labuť | 07:50 | |
Náměstí Republiky | 07:52 | |
Dlouhá třída | 07:53 | |
Nemocnice Na Františku | 07:56 | |
Právnická fakulta | 07:57 | |
Staroměstská | 08:05 |
Dopravce: Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost