trasa | ||
---|---|---|
zastávka | čas | |
Ohrada | 20:41 | |
Ohrada | 20:43 | |
Černínova | 20:44 | |
Tachovské náměstí | 20:46 | |
U Památníku | 20:47 | |
Pernerova | 20:48 | |
Florenc | 20:50 | |
Bílá labuť | 20:52 | |
Náměstí Republiky | 20:54 | |
Dlouhá třída | 20:55 | |
Nemocnice Na Františku | 20:58 | |
Právnická fakulta | 20:59 | |
Staroměstská | 21:09 |
Dopravce: Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost