trasa | ||
---|---|---|
zastávka | čas | |
Kloboučnická | 18:40 | |
Pod Jezerkou | 18:41 | |
Michelská | 18:42 | |
Hadovitá | 18:43 | |
Jemnická | 18:44 | |
Pod Dálnicí | 18:46 | |
Kačerov | 18:47 | |
U Labutě | 18:48 | |
Nemocnice Krč | 18:50 | |
Zálesí | 18:51 | |
Sulická | 18:52 | |
Novodvorská | 18:54 | |
Sídliště Novodvorská | 18:55 | |
Jílovská | 18:57 | |
Vrbova | 18:59 | |
Ve Studeném | 19:00 | |
Branické náměstí | 19:02 | |
U Staré pošty | 19:03 | |
Přístaviště | 19:04 | |
Lihovar | 19:08 | |
Smíchovské nádraží | 19:13 |
Dopravce: Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost