trasa | ||
---|---|---|
zastávka | čas | |
Kačerov | 20:34 | |
U Labutě | 20:35 | |
Nemocnice Krč | 20:37 | |
Zálesí | 20:38 | |
Sulická | 20:39 | |
Novodvorská | 20:41 | |
Sídliště Novodvorská | 20:42 | |
Jílovská | 20:44 | |
Vrbova | 20:46 | |
Ve Studeném | 20:47 | |
Branické náměstí | 20:49 | |
U Staré pošty | 20:50 | |
Přístaviště | 20:51 | |
Lihovar | 20:55 | |
Smíchovské nádraží | 21:00 |
Dopravce: Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost