trasa | ||
---|---|---|
zastávka | čas | |
Smíchovské nádraží | 07:37 | |
Lihovar | 07:39 | |
Přístaviště | 07:43 | |
U Staré pošty | 07:45 | |
Branické náměstí | 07:46 | |
Ve Studeném | 07:48 | |
Jílovská | 07:50 | |
Sídliště Novodvorská | 07:52 | |
Novodvorská | 07:54 | |
Sulická | 07:55 | |
Zálesí | 07:57 | |
Nemocnice Krč | 07:59 | |
U Labutě | 08:00 | |
Kačerov | 08:02 | |
Pod Dálnicí | 08:03 | |
Jemnická | 08:05 | |
Hadovitá | 08:06 | |
Ohradní | 08:07 | |
Michelská | 08:08 | |
Pod Jezerkou | 08:09 | |
Kloboučnická | 08:26 |
Dopravce: Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost