trasa | ||
---|---|---|
zastávka | čas | |
Smíchovské nádraží | 07:49 | |
Lihovar | 07:51 | |
Přístaviště | 07:55 | |
U Staré pošty | 07:57 | |
Branické náměstí | 07:58 | |
Ve Studeném | 08:00 | |
Jílovská | 08:02 | |
Sídliště Novodvorská | 08:04 | |
Novodvorská | 08:06 | |
Sulická | 08:07 | |
Zálesí | 08:09 | |
Nemocnice Krč | 08:11 | |
U Labutě | 08:12 | |
Kačerov | 08:14 | |
Pod Dálnicí | 08:15 | |
Jemnická | 08:17 | |
Hadovitá | 08:18 | |
Ohradní | 08:19 | |
Michelská | 08:20 | |
Pod Jezerkou | 08:21 | |
Kloboučnická | 08:36 |
Dopravce: Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost