trasa | ||
---|---|---|
zastávka | čas | |
Šeberák | 07:42 | |
Kunratice | 07:43 | |
Kunratická škola | 07:44 | |
U Tří svatých | 07:45 | |
Zelené domky | 07:47 | |
Ústavy Akademie věd | 07:48 | |
V Lískách | 07:49 | |
IKEM | 07:50 | |
Ústav mateřství | 07:51 | |
Klárův ústav | 07:52 | |
Nemocnice Krč | 07:53 | |
U Labutě | 07:54 | |
Lísek | 07:57 | |
Poliklinika Budějovická | 07:59 | |
Antala Staška | 08:00 | |
Ryšánka | 08:02 | |
Na Strži | 08:04 | |
Krčský hřbitov | 08:05 | |
Sídliště Pankrác | 08:06 | |
Sídliště Pankrác | 08:07 | |
Pankrác | 08:09 | |
Pražského povstání | 08:12 | |
Palouček | 08:14 | |
Nuselská radnice | 08:15 | |
Náměstí Bratří Synků | 08:16 | |
Nádraží Vršovice | 08:28 |
Dopravce: Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost