trasa | ||
---|---|---|
zastávka | čas | |
Na Knížecí | 20:14 | |
Anděl | 20:16 | |
Klamovka | 20:19 | |
Nad Klamovkou | 20:20 | |
Pod Lipkami | 20:21 | |
Podbělohorská | 20:23 | |
Hybšmanka | 20:24 | |
Stadion Strahov | 20:26 | |
Diskařská | 20:27 | |
Televizní věž | 20:28 | |
Rozýnova | 20:29 | |
U Ladronky | 20:30 | |
Štefkova | 20:31 | |
Vypich | 20:33 | |
Vypich | 20:34 | |
Nad Markétou | 20:35 | |
Koleje Větrník | 20:36 | |
Větrník | 20:37 | |
Petřiny | 20:38 | |
Sídliště Petřiny | 20:39 | |
Libocká | 20:42 | |
Litovický potok | 20:43 | |
Divoká Šárka | 20:45 | |
Vlastina | 20:47 | |
Sídliště Na Dědině | 20:48 | |
Ciolkovského | 20:51 |
Dopravce: Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost