trasa | ||
---|---|---|
zastávka | čas | |
Na Knížecí | 15:32 | |
Anděl | 15:34 | |
Klamovka | 15:37 | |
Nad Klamovkou | 15:38 | |
Pod Lipkami | 15:39 | |
Podbělohorská | 15:41 | |
Hybšmanka | 15:42 | |
Stadion Strahov | 15:44 | |
Diskařská | 15:45 | |
Televizní věž | 15:47 | |
Rozýnova | 15:48 | |
U Ladronky | 15:49 | |
Štefkova | 15:50 | |
Vypich | 15:52 | |
Vypich | 15:54 | |
Nad Markétou | 15:55 | |
Koleje Větrník | 15:56 | |
Větrník | 15:57 | |
Petřiny | 15:58 | |
Sídliště Petřiny | 15:59 | |
Libocká | 16:02 | |
Litovický potok | 16:03 | |
Divoká Šárka | 16:05 | |
Vlastina | 16:07 | |
Sídliště Na Dědině | 16:08 | |
Ciolkovského | 16:09 | |
Dlouhá míle | 16:10 | |
Obchodní centrum Šestka | 16:20 |
Dopravce: Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost