trasa | ||
---|---|---|
zastávka | čas | |
Na Knížecí | 16:25 | |
Anděl | 16:27 | |
Klamovka | 16:30 | |
Nad Klamovkou | 16:31 | |
Pod Lipkami | 16:32 | |
Podbělohorská | 16:34 | |
Hybšmanka | 16:35 | |
Stadion Strahov | 16:37 | |
Diskařská | 16:38 | |
Televizní věž | 16:40 | |
Rozýnova | 16:41 | |
U Ladronky | 16:42 | |
Štefkova | 16:43 | |
Vypich | 16:45 | |
Vypich | 16:47 | |
Nad Markétou | 16:48 | |
Koleje Větrník | 16:49 | |
Větrník | 16:50 | |
Petřiny | 16:51 | |
Sídliště Petřiny | 16:52 | |
Libocká | 16:55 | |
Litovický potok | 16:56 | |
Divoká Šárka | 16:58 | |
Vlastina | 17:00 | |
Sídliště Na Dědině | 17:01 | |
Ciolkovského | 17:02 | |
Dlouhá míle | 17:03 | |
Obchodní centrum Šestka | 17:05 | |
K Letišti | 17:07 | |
Terminál 3 | 17:08 | |
Na Padesátníku | 17:09 | |
U Hangáru | 17:11 | |
Terminál 1 | 17:13 | |
Terminál 2 | 17:14 | |
Letiště | 17:21 |
Dopravce: Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost