trasa | ||
---|---|---|
zastávka | čas | |
Terminál 1 | 14:25 | |
Terminál 2 | 14:26 | |
Schengenská | 14:27 | |
U Hangáru | 14:29 | |
Na Padesátníku | 14:31 | |
Terminál 3 | 14:32 | |
K Letišti | 14:33 | |
Obchodní centrum Šestka | 14:34 | |
Dlouhá míle | 14:37 | |
Ciolkovského | 14:38 | |
Sídliště Na Dědině | 14:39 | |
Vlastina | 14:40 | |
Divoká Šárka | 14:42 | |
Litovický potok | 14:44 | |
Libocká | 14:45 | |
Sídliště Petřiny | 14:48 | |
Petřiny | 14:49 | |
Větrník | 14:50 | |
Nad Markétou | 14:52 | |
Vypich | 14:53 | |
Vypich | 14:54 | |
Štefkova | 14:55 | |
U Ladronky | 14:57 | |
Rozýnova | 14:58 | |
Televizní věž | 14:59 | |
Diskařská | 15:00 | |
Stadion Strahov | 15:02 | |
Hybšmanka | 15:03 | |
Podbělohorská | 15:05 | |
Nad Klamovkou | 15:06 | |
Klamovka | 15:08 | |
Anděl | 15:13 | |
Na Knížecí | 15:36 |
Dopravce: Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost