trasa | ||
---|---|---|
zastávka | čas | |
Na Knížecí | 19:14 | |
Anděl | 19:16 | |
Klamovka | 19:19 | |
Nad Klamovkou | 19:20 | |
Pod Lipkami | 19:21 | |
Podbělohorská | 19:23 | |
Hybšmanka | 19:24 | |
Stadion Strahov | 19:26 | |
Diskařská | 19:27 | |
Televizní věž | 19:28 | |
Rozýnova | 19:29 | |
U Ladronky | 19:30 | |
Štefkova | 19:31 | |
Vypich | 19:33 | |
Vypich | 19:34 | |
Nad Markétou | 19:35 | |
Koleje Větrník | 19:36 | |
Větrník | 19:37 | |
Petřiny | 19:38 | |
Sídliště Petřiny | 19:39 | |
Libocká | 19:42 | |
Litovický potok | 19:43 | |
Divoká Šárka | 19:45 | |
Vlastina | 19:47 | |
Sídliště Na Dědině | 19:48 | |
Ciolkovského | 19:49 | |
Dlouhá míle | 19:50 | |
Obchodní centrum Šestka | 20:21 |
Dopravce: Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost