trasa | ||
---|---|---|
zastávka | čas | |
Terminál 1 | 18:09 | |
Terminál 2 | 18:10 | |
Schengenská | 18:11 | |
U Hangáru | 18:13 | |
Na Padesátníku | 18:15 | |
Terminál 3 | 18:16 | |
K Letišti | 18:17 | |
Obchodní centrum Šestka | 18:18 | |
Dlouhá míle | 18:21 | |
Ciolkovského | 18:22 | |
Sídliště Na Dědině | 18:23 | |
Vlastina | 18:24 | |
Divoká Šárka | 18:26 | |
Litovický potok | 18:28 | |
Libocká | 18:29 | |
Sídliště Petřiny | 18:32 | |
Petřiny | 18:33 | |
Větrník | 18:34 | |
Nad Markétou | 18:36 | |
Vypich | 18:37 | |
Vypich | 18:38 | |
Štefkova | 18:39 | |
U Ladronky | 18:40 | |
Rozýnova | 18:41 | |
Televizní věž | 18:42 | |
Diskařská | 18:43 | |
Stadion Strahov | 18:45 | |
Hybšmanka | 18:46 | |
Podbělohorská | 18:47 | |
Nad Klamovkou | 18:48 | |
Klamovka | 18:49 | |
Anděl | 18:54 | |
Na Knížecí | 19:11 |
Dopravce: Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost