trasa | ||
---|---|---|
zastávka | čas | |
Na Knížecí | 23:05 | |
Anděl | 23:07 | |
Klamovka | 23:10 | |
Nad Klamovkou | 23:11 | |
Pod Lipkami | 23:12 | |
Podbělohorská | 23:13 | |
Hybšmanka | 23:14 | |
Stadion Strahov | 23:16 | |
Diskařská | 23:17 | |
Televizní věž | 23:18 | |
Rozýnova | 23:19 | |
U Ladronky | 23:20 | |
Štefkova | 23:21 | |
Vypich | 23:23 | |
Vypich | 23:24 | |
Nad Markétou | 23:25 | |
Koleje Větrník | 23:26 | |
Větrník | 23:27 | |
Petřiny | 23:28 | |
Sídliště Petřiny | 23:29 | |
Libocká | 23:31 | |
Litovický potok | 23:32 | |
Divoká Šárka | 23:36 | |
Vlastina | 23:38 | |
Sídliště Na Dědině | 23:39 | |
Ciolkovského | 23:40 | |
Dlouhá míle | 23:41 | |
Obchodní centrum Šestka | 23:43 | |
K Letišti | 23:45 | |
Terminál 3 | 23:46 | |
Na Padesátníku | 23:47 | |
U Hangáru | 23:49 | |
Terminál 1 | 23:51 | |
Terminál 2 | 23:52 | |
Letiště | 23:55 |
Dopravce: Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost