trasa | ||
---|---|---|
zastávka | čas | |
Na Knížecí | 18:05 | |
Anděl | 18:07 | |
Klamovka | 18:10 | |
Nad Klamovkou | 18:11 | |
Pod Lipkami | 18:12 | |
Podbělohorská | 18:14 | |
Hybšmanka | 18:15 | |
Stadion Strahov | 18:17 | |
Diskařská | 18:18 | |
Televizní věž | 18:20 | |
Rozýnova | 18:21 | |
U Ladronky | 18:22 | |
Štefkova | 18:23 | |
Vypich | 18:25 | |
Vypich | 18:27 | |
Nad Markétou | 18:28 | |
Koleje Větrník | 18:29 | |
Větrník | 18:30 | |
Petřiny | 18:31 | |
Sídliště Petřiny | 18:32 | |
Libocká | 18:35 | |
Litovický potok | 18:36 | |
Divoká Šárka | 18:38 | |
Vlastina | 18:40 | |
Sídliště Na Dědině | 18:41 | |
Ciolkovského | 18:42 | |
Dlouhá míle | 18:43 | |
Obchodní centrum Šestka | 18:45 | |
K Letišti | 18:47 | |
Terminál 3 | 18:48 | |
Na Padesátníku | 18:49 | |
U Hangáru | 18:51 | |
Terminál 1 | 18:53 | |
Terminál 2 | 18:54 | |
Letiště | 19:24 |
Dopravce: Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost