trasa | ||
---|---|---|
zastávka | čas | |
Na Knížecí | 19:24 | |
Anděl | 19:26 | |
Klamovka | 19:29 | |
Nad Klamovkou | 19:30 | |
Pod Lipkami | 19:31 | |
Podbělohorská | 19:33 | |
Hybšmanka | 19:34 | |
Stadion Strahov | 19:36 | |
Diskařská | 19:37 | |
Televizní věž | 19:38 | |
Rozýnova | 19:39 | |
U Ladronky | 19:40 | |
Štefkova | 19:41 | |
Vypich | 19:43 | |
Vypich | 19:44 | |
Nad Markétou | 19:45 | |
Koleje Větrník | 19:46 | |
Větrník | 19:47 | |
Petřiny | 19:48 | |
Sídliště Petřiny | 19:49 | |
Libocká | 19:52 | |
Litovický potok | 19:53 | |
Divoká Šárka | 19:55 | |
Vlastina | 19:57 | |
Sídliště Na Dědině | 19:58 | |
Ciolkovského | 19:59 | |
Dlouhá míle | 20:00 | |
Obchodní centrum Šestka | 20:02 | |
K Letišti | 20:04 | |
Terminál 3 | 20:05 | |
Na Padesátníku | 20:06 | |
U Hangáru | 20:08 | |
Terminál 1 | 20:10 | |
Terminál 2 | 20:11 | |
Letiště | 20:24 |
Dopravce: Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost