trasa | ||
---|---|---|
zastávka | čas | |
Na Beránku | 16:43 | |
Pavelkova | 16:44 | |
Petržílova | 16:45 | |
Platónova | 16:46 | |
Písková | 16:47 | |
Poliklinika Modřany | 16:48 | |
Tylova čtvrť | 16:50 | |
Družná | 16:51 | |
Zátišská | 16:53 | |
U Belárie | 16:54 | |
Černý kůň | 16:55 | |
Nádraží Braník | 16:56 | |
Pobřežní cesta | 16:58 | |
Lihovar | 17:02 | |
Smíchovské nádraží | 17:12 |
Dopravce: Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost