trasa | ||
---|---|---|
zastávka | čas | |
Na Beránku | 08:55 | |
Pavelkova | 08:56 | |
Petržílova | 08:57 | |
Platónova | 08:58 | |
Písková | 08:59 | |
Poliklinika Modřany | 09:00 | |
Tylova čtvrť | 09:02 | |
Družná | 09:03 | |
Zátišská | 09:05 | |
U Belárie | 09:06 | |
Černý kůň | 09:07 | |
Nádraží Braník | 09:08 | |
Pobřežní cesta | 09:10 | |
Lihovar | 09:14 | |
Smíchovské nádraží | 09:19 |
Dopravce: Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost