trasa | ||
---|---|---|
zastávka | čas | |
Smíchovské nádraží | 17:51 | |
Plzeňka | 17:52 | |
Na Knížecí | 17:53 | |
Anděl | 17:56 | |
Zborovská | 17:57 | |
Palackého náměstí | 18:00 | |
Karlovo náměstí | 18:02 | |
Štěpánská | 18:04 | |
I. P. Pavlova | 18:07 | |
Náměstí Míru | 18:09 | |
Jana Masaryka | 18:11 | |
Krymská | 18:12 | |
Ruská | 18:13 | |
Vršovické náměstí | 18:15 | |
Čechovo náměstí | 18:16 |
Dopravce: Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost