trasa | ||
---|---|---|
zastávka | čas | |
Smíchovské nádraží | 00:16 | |
Lihovar | 00:18 | |
Pobřežní cesta | 00:21 | |
Nádraží Braník | 00:22 | |
Černý kůň | 00:23 | |
U Belárie | 00:25 | |
Zátišská | 00:26 | |
Družná | 00:29 | |
Tylova čtvrť | 00:30 | |
Poliklinika Modřany | 00:31 | |
Písková | 00:32 | |
Platónova | 00:33 | |
Petržílova | 00:34 | |
Pavelkova | 00:35 | |
Na Beránku | 00:38 |
Dopravce: Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost