trasa | ||
---|---|---|
zastávka | čas | |
Smíchovské nádraží | 09:03 | |
Plzeňka | 09:04 | |
Na Knížecí | 09:05 | |
Anděl | 09:08 | |
Zborovská | 09:09 | |
Palackého náměstí | 09:12 | |
Karlovo náměstí | 09:14 | |
Štěpánská | 09:16 | |
I. P. Pavlova | 09:19 | |
Náměstí Míru | 09:21 | |
Jana Masaryka | 09:23 | |
Krymská | 09:24 | |
Ruská | 09:25 | |
Vršovické náměstí | 09:27 | |
Čechovo náměstí | 09:28 |
Dopravce: Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost