trasa | ||
---|---|---|
zastávka | čas | |
Na Beránku | 13:30 | |
Pavelkova | 13:31 | |
Petržílova | 13:32 | |
Platónova | 13:33 | |
Písková | 13:34 | |
Poliklinika Modřany | 13:35 | |
Tylova čtvrť | 13:37 | |
Družná | 13:38 | |
Zátišská | 13:40 | |
U Belárie | 13:41 | |
Černý kůň | 13:42 | |
Nádraží Braník | 13:43 | |
Pobřežní cesta | 13:45 | |
Lihovar | 13:49 | |
Smíchovské nádraží | 14:03 |
Dopravce: Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost