trasa | ||
---|---|---|
zastávka | čas | |
Na Beránku | 04:24 | |
Pavelkova | 04:25 | |
Petržílova | 04:26 | |
Platónova | 04:27 | |
Písková | 04:28 | |
Poliklinika Modřany | 04:29 | |
Tylova čtvrť | 04:30 | |
Družná | 04:31 | |
Zátišská | 04:33 | |
U Belárie | 04:34 | |
Černý kůň | 04:35 | |
Nádraží Braník | 04:36 | |
Pobřežní cesta | 04:38 | |
Lihovar | 04:41 | |
Smíchovské nádraží | 04:56 |
Dopravce: Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost