jízdní řády
-
Pražská integrovaná doprava
189
Kačerov - Sídliště Lhotka
trasa
zastávka
čas
Kačerov
08:52
vystoupit »
Nemocnice Krč
08:55
vystoupit »
Zálesí
08:57
vystoupit »
Sídliště Krč
08:58
vystoupit »
Tempo
08:59
vystoupit »
Nové dvory
09:00
vystoupit »
Cílkova
09:01
vystoupit »
Lhotecký les
09:02
vystoupit »
Sídliště Lhotka
09:07
vystoupit »
Dopravce:
Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost
aplikace
©
Severák
2017-18 | data ©
Dopravní podnik hl. m. Prahy a.s.