jízdní řády
-
Pražská integrovaná doprava
189
Sídliště Lhotka - Kačerov
trasa
zastávka
čas
Sídliště Lhotka
07:51
vystoupit »
Lhotecký les
07:51
vystoupit »
Cílkova
07:53
vystoupit »
Nové dvory
07:54
vystoupit »
Tempo
07:56
vystoupit »
Sídliště Krč
07:57
vystoupit »
Zálesí
07:59
vystoupit »
Nemocnice Krč
08:01
vystoupit »
Kačerov
08:08
vystoupit »
Dopravce:
Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost
aplikace
©
Severák
2017-18 | data ©
Dopravní podnik hl. m. Prahy a.s.