trasa | ||
---|---|---|
zastávka | čas | |
Kavčí hory | 17:40 | |
Milevská | 17:41 | |
Sídliště Pankrác | 17:42 | |
Pankrác | 17:44 | |
Sdružení | 17:46 | |
Jezerka | 17:47 | |
Kloboučnická | 17:49 | |
Pod Jezerkou | 17:50 | |
Michelská | 17:51 | |
Plynárna Michle | 17:53 | |
Chodovská | 17:54 | |
Bohdalecká | 17:56 | |
Záběhlice | 17:57 | |
Pod Vinicí | 17:58 | |
V Korytech | 17:59 | |
Jesenická | 18:01 | |
Želivecká | 18:02 | |
Korytná | 18:03 | |
Nádraží Strašnice | 18:05 | |
Na Hroudě | 18:06 | |
Strašnická | 18:08 | |
Dobročovická | 18:10 | |
Limuzská | 18:13 | |
Sídliště Malešice | 18:15 | |
Plaňanská | 18:16 | |
Hostýnská | 18:17 | |
Na Palouku | 18:18 | |
Želivského | 18:41 |
Dopravce: Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost