trasa | ||
---|---|---|
zastávka | čas | |
Kukulova | 14:34 | |
Šafránecká | 14:35 | |
Nemocnice Motol | 14:36 | |
Motol | 14:38 | |
Šafránkova | 14:41 | |
Nušlova | 14:43 | |
Nové Butovice | 14:46 | |
Ovčí hájek | 14:48 | |
Archeologická | 14:49 | |
Píškova | 14:51 | |
Červeňanského | 14:52 | |
Ohradské náměstí | 14:53 | |
Velká Ohrada | 15:03 |
Dopravce: Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost