trasa | ||
---|---|---|
zastávka | čas | |
Kukulova | 14:14 | |
Šafránecká | 14:15 | |
Nemocnice Motol | 14:16 | |
Motol | 14:18 | |
Šafránkova | 14:21 | |
Nušlova | 14:23 | |
Nové Butovice | 14:26 | |
Ovčí hájek | 14:28 | |
Archeologická | 14:29 | |
Píškova | 14:31 | |
Červeňanského | 14:32 | |
Ohradské náměstí | 14:33 | |
Velká Ohrada | 14:43 |
Dopravce: Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost