trasa | ||
---|---|---|
zastávka | čas | |
Obchodní centrum Zličín | 08:51 | |
Zličín | 08:53 | |
Sídliště Zličín | 08:56 | |
Halenkovská | 08:57 | |
Strojírenská | 08:58 | |
Sídliště Řepy | 09:02 | |
Blatiny | 09:03 | |
Slánská | 09:04 | |
Hlušičkova | 09:06 | |
Krematorium Motol | 09:07 | |
Motol | 09:09 | |
Nemocnice Motol | 09:11 | |
Šafránecká | 09:12 | |
Vypich | 09:14 | |
Břevnovská | 09:17 | |
Kajetánka | 09:18 | |
Na Petynce | 09:20 | |
Vozovna Střešovice | 09:22 | |
Prašný most | 09:23 | |
Vítězné náměstí | 09:25 | |
Dejvická | 09:28 |
Dopravce: Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost