trasa | ||
---|---|---|
zastávka | čas | |
Březiněveská | 08:09 | |
Kobylisy | 08:10 | |
Ke Stírce | 08:11 | |
Okrouhlická | 08:12 | |
Vychovatelna | 08:13 | |
Bulovka | 08:14 | |
Vosmíkových | 08:15 | |
U Kříže | 08:16 | |
Libeňský zámek | 08:18 | |
Divadlo pod Palmovkou | 08:19 | |
Palmovka | 08:21 | |
Invalidovna | 08:24 | |
Urxova | 08:25 | |
Křižíkova | 08:26 | |
Karlínské náměstí | 08:27 | |
Florenc | 08:29 | |
Bílá labuť | 08:30 | |
Masarykovo nádraží | 08:32 | |
Jindřišská | 08:34 | |
Václavské náměstí | 08:36 | |
Vodičkova | 08:37 | |
Lazarská | 08:38 | |
Karlovo náměstí | 08:40 | |
Moráň | 08:41 | |
Palackého náměstí | 08:43 | |
Palackého náměstí (nábřeží) | 08:44 | |
Výtoň | 08:45 | |
Podolská vodárna | 08:49 | |
Kublov | 08:50 | |
Dvorce | 08:52 | |
Přístaviště | 08:54 | |
Pobřežní cesta | 08:55 | |
Nádraží Braník | 08:58 |
Dopravce: Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost