trasa | ||
---|---|---|
zastávka | čas | |
Obchodní centrum Zličín | 07:42 | |
Zličín | 07:44 | |
Sídliště Zličín | 07:47 | |
Halenkovská | 07:48 | |
Strojírenská | 07:49 | |
Sídliště Řepy | 07:53 | |
Blatiny | 07:54 | |
Slánská | 07:55 | |
Hlušičkova | 07:57 | |
Krematorium Motol | 07:58 | |
Motol | 08:00 | |
Nemocnice Motol | 08:02 | |
Šafránecká | 08:03 | |
Vypich | 08:05 | |
Břevnovská | 08:08 | |
Kajetánka | 08:09 | |
Na Petynce | 08:11 | |
Vozovna Střešovice | 08:13 | |
Prašný most | 08:14 | |
Vítězné náměstí | 08:16 | |
Dejvická | 08:19 |
Dopravce: Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost