trasa | ||
---|---|---|
zastávka | čas | |
Obchodní centrum Zličín | 19:40 | |
Zličín | 19:43 | |
Sídliště Zličín | 19:46 | |
Halenkovská | 19:47 | |
Strojírenská | 19:48 | |
Sídliště Řepy | 19:51 | |
Blatiny | 19:52 | |
Slánská | 19:53 | |
Hlušičkova | 19:55 | |
Krematorium Motol | 19:56 | |
Motol | 19:57 | |
Nemocnice Motol | 19:59 | |
Šafránecká | 20:00 | |
Vypich | 20:02 | |
Břevnovská | 20:05 | |
Kajetánka | 20:06 | |
Na Petynce | 20:08 | |
Vozovna Střešovice | 20:10 | |
Prašný most | 20:11 | |
Vítězné náměstí | 20:13 | |
Dejvická | 20:25 |
Dopravce: Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost