trasa | ||
---|---|---|
zastávka | čas | |
Obchodní centrum Zličín | 15:39 | |
Zličín | 15:42 | |
Sídliště Zličín | 15:45 | |
Halenkovská | 15:46 | |
Strojírenská | 15:47 | |
Sídliště Řepy | 15:51 | |
Blatiny | 15:52 | |
Slánská | 15:53 | |
Hlušičkova | 15:55 | |
Krematorium Motol | 15:56 | |
Motol | 15:58 | |
Nemocnice Motol | 16:00 | |
Šafránecká | 16:01 | |
Vypich | 16:03 | |
Břevnovská | 16:06 | |
Kajetánka | 16:07 | |
Na Petynce | 16:09 | |
Vozovna Střešovice | 16:11 | |
Prašný most | 16:12 | |
Vítězné náměstí | 16:14 | |
Dejvická | 16:26 |
Dopravce: Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost